Top

Stardust

Peruki z kolekcji STARDUST wykonane są z włosa odpornego termicznie. Struktura włosa sprawia, że modele zachowują elastyczność i plastyczność dając możliwość  stylizowania fryzury. Możliwość stosowania suszarki oraz prostownicy nie przekraczając 160 C pozwala na dopasowanie fryzury do swoich potrzeb.

Modele z kolekcji STARDUST dostępne są w odcieniach od jasnego blondu, poprzez delikatne baleyage, odcienie z odrostami, jasne i ciemne brązy. Każdy znajdzie kolor dopasowany do swoich potrzeb  i urody.

Fryzury są łatwe w pielęgnacji, dzięki podwyższonej odporności na ciepło używamy tylko szamponu do peruk. Perukę z włosa odpornego termicznie możesz wysuszyć i wystylizować suszarką używając letniego powietrza.

grafika podstrona kolekcja stardust
Akücü akumyolda.com akücü akümyoldaİnci akü 60 amper inci akü 60 amper akumyolda.comAkü yol yardım olarak akü takviye ve değişimi hzmetleri sunuyoruz. akü yol yardım İngilizce Türkçe çeviri ingilizceturkce.gen.tr ile ingilizce türkçe çeviriAlçalan burç hesaplama sitesi hesaparaclari.com hesaparaclari.comTranslate to English with translatedict.com TranslateDictTranslate Spanish to English audio with spanishenglish.comTranslate Spanish to English audio with spanishenglish.comCalculatorcafe helps to calculate loans as a loan calculator.Calculatorcafe.com
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.