projekt amazonka

Szkolenie dla Klubu Amazonek w Kaliszu

01.02.2018

Nasz Dyrektor handlowy Ireneusz Harbuz miał ogromną przyjemność poprowadzić w Klubie Amazonek w Kaliszu wykład na temat: "Rola peruki w terapii po zabiegach onkologicznych". Uczestniczki szkolenia miały także możliwość pozyskać informacje na temat protez piersi, dzięki prowadzącym wykłady z firmy Pofam oraz Anita. W szkoleniu wzięło udział ponad 60 Pań - bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

dowiedz się więcej

Nasze idee

Jesteśmy dla Was. W naszej ofercie znajdą państwo peruki (protezy włosów) dla kobiet w każdym wieku, a naszym zadaniem jest zaspokoić najbardziej zróżnicowane gusta i preferencje. Jednak najważniejszą dla nas kwestią jest zapewnienie komfortu, dlatego staramy się poprzez nasze fasony zapewnić naturalny wygląd, a jednocześnie poczucie harmonii i elegancji.

Proponujemy ciekawą stylistykę, począwszy od fasonów klasycznych po awangardowe i ekstrawaganckie. Stale śledzimy panujące trendy w stylizacji fryzur, co zawsze inspiruje nas do wprowadzania zmian.

Modele z naszej kolekcji mają wpis do rejestru wyrobów medycznych i są oznakowane znakiem CE.

Ważna jest jakość

Jesteśmy również generalnym dystrybutorem profesjonalnych główek treningowych niemieckiej firmy BERGMANN. Posiadamy duży wybór główek treningowych w 100% z włosa naturalnego o różnych kolorach i długościach przeznaczonych dla adeptów fryzjerstwa, salonów i szkół fryzjerskich. 

Poznaj nas bliżej

zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde pytanie odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
Oferujemy dogodne warunki współpracy, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny dla naszych odbiorców.

NAH Sp. z o.o., ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice
KRS: 0000336039, NIP: 6312596098

Konto bankowe: PKO BP o/Katowice
61 1020 2498 0000 8002 0469 0634

Dział handlowy

tel. +48 32 270 70 12
fax +48 32 797 10 63

Szkolenia

tel. +48 500 060 420
 

Administratorem Twoich danych jest NAH sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Chemicznej 18. Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane na podane adresy mailowe lub w innych sprawach, w których z nami się kontaktujesz.

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi jest komunikacja z użytkownikami strony tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podane w korespondencji dane są dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby odpowiedzieć na zapytanie.

Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Wszelką korespondencję w sprawie swoich danych osobowych możesz kierować na podane adresy mailowe. Decyzje wobec Twoich danych osobowych nie będą podejmowanie w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą poddawane profilowaniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij