Regulamin sklepu

SPRZEDAJĄCY

Właścicielem sklepu internetowego jest firma NAH Sp. z o.o. z siedzibą w 44-121 Gliwice, ul. Chemiczna 18, NIP 6312596098, REGON 241300110 ; KRS: 0000336039
zwany w dalszej części regulaminu SPRZEDAJĄCY.

KUPUJĄCY

Pełnoletnia osoba fizyczna lub firma dokonująca zakupów w sklepie internetowym jest zwana w dalszej części regulaminu KUPUJĄCY.

PRODUKT

Przedmiotem transakcji prowadzonych w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronie internetowej www.nah.com.pl.

Wszystkie produkty i nazwy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli, które zostały wykorzystane za zgodą twórców lub podmiotów uprawnionych.

Produkty znajdujące się w ofercie są oryginalne, fabrycznie nowe, nieużywane i znajdują się w oryginalnym opakowaniu producenta.

Wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) podawanymi w polskich złotych. Oferta sklepu oraz ceny poszczególnych produktów mogą być na bieżąco zmieniane i aktualizowane.
Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez KUPUJĄCEGO.

DOSTĘPNOŚĆ

Towary prezentowane w ofercie mają różną dostępność, która jest uzależniona od realizacji zamówień u dostawców. Czas dostawy jest podawany indywidualnie przy każdym produkcie. Towary z oznaczeniem 24h są dostępne w naszym magazynie, pozostałe z oznaczeniem 3-21 dni są sprowadzane od dostawców i są to terminy niegwarantowane.

Możliwa jest sytuacja, że niezależnie od naszych starań, sprowadzenie towaru w podanym terminie nie będzie możliwe, w takim przypadku sklep zobowiązuje się o tym powiadomić klienta i wskazać termin realizacji zamówienia.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma.

Zamówienie w internetowym sklepie www.nah.com.pl odbywa się za pośrednictwem wypełnionego formularza znajdującego się na stronie. Poprzez złożenie zamówienia w sklepie klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 wraz a późniejszymi zmianami). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Zamówienie dokonuje się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się w sklepie internetowym na stronie www.nah.com.pl
2. Zamówienie uznaje się za przyjęte, jeżeli KUPUJĄCY otrzyma drogą elektroniczną (e-maila) potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.
3. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia przez SPRZEDAJĄCEGO, KUPUJĄCY jest o tym informowany telefonicznie lub drogą email. Zamówienie takie sklep automatycznie usuwa z systemu zamówień.
4. Składając zamówienie KUPUJĄCY w pełni akceptuje regulamin sklepu.
5. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikłej z winy KUPUJĄCEGO (błędny numer telefonu lub adres email) złożone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 2 dni roboczych.
6. Wypełnienie i przesłanie przez KUPUJĄCEGO formularza zamówienia stanowi złożenie SPRZEDAJACEMU oferty zakupu w rozumieniu kodeksu cywilnego.
7. Dokonywanie zamówień i dostarczanie towarów poprzez SPRZEDAJĄCEGO jest ważne tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
8. Płatność przelewem powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto firmy:  PKO BP o/Katowice 61 1020 2498 0000 8002 0469 0634
9. Termin realizacji zamówienia od 2 do 21 dni licząc od zaksięgowania wpłaty na koncie SPRZEDAJACEGO.
10. Zamówione produkty są dostarczane pod adres wskazany na formularzu zamówienia.
11. Art.7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) mówi iż:
„Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania zamówionego towaru” 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. KUPUJĄCY jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i jest każdorazowo związany jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia. W skład regulaminu wchodzą również strony informacyjne: Płatności i dostawa oraz Zwroty i reklamacje, których treść znajduje się na stronie sklepu.
2. SPRZEDAJACY zastrzega sobie prawo zmiany zasad sprzedaży określonych w niniejszym Regulaminie.
3. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane do celów realizacji zamówienia i nie będą w jakikolwiek inny sposób udostępniane lub przetwarzane. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

FORMY PŁATNOŚCI

1. Przelew bankowy (przedpłata na konto: PKO BP o/Katowice Nr 61 1020 2498 0000 8002 0469 0634
2. Płatność w momencie odbioru przesyłki (za pobraniem)

Przy wyborze płatności przelewem, realizacja zamówienia zaczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. 

KOSZTY PRZESYŁKI (ważne na terenie kraju)

pokrywane są przez nabywcę towaru.

 Przy przedpłacie na konto:

1. Koszt przesyłki kurierem: GLS POLAND SP. Z O.O. 22 zł;
2. Zakupy powyżej 600 zł –WYSYŁKA GRATISPrzesyłka pobraniowa:

1. Kurier GLS POLAN SP. Z O.O. za pobraniem 25,00 zł
2. powyżej 600 zł zamówienia –WYSYŁKA GRATISKoszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

ZWROTY

KUPUJĄCY ma prawo zwrotu produktu, poprzez przesłanie towaru na adres NAH Sp. z o.o. ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice, w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu. Produkt nie może być używany i musi być zapakowany w niezniszczone, oryginalne opakowanie. Koszt przesyłki zwracanego towaru z winy klienta (źle dobrany rozmiar, wymiana koloru) pokrywa klient.

REKLAMACJE

Towary wadliwe bądź uszkodzone fabrycznie są wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki pod adresem NAH Sp. z o.o. ul. Chemiczna 18; 44-121 Gliwice ; e-mail: biuro@nah.com.pl
W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

W przypadku zagubienia przesyłki przez kuriera składamy reklamacje i czekamy razem z klientem 30 dni na jej rozpatrzenie. W sytuacji uznania reklamacji i zwrotu wartości przesyłki przez przewoźnika, oddajemy ją klientowi.
W innym przypadku nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione przesyłki.

Poznaj nas bliżej

NAH Sp. z o.o., ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice
KRS: 0000336039, NIP: 6312596098

Konto bankowe: PKO BP o/Katowice
61 1020 2498 0000 8002 0469 0634

Dział handlowy

tel. +48 32 270 70 12
fax +48 32 797 10 63

Szkolenia

tel. +48 500 060 420
 

Administratorem Twoich danych jest NAH sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Chemicznej 18. Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane na podane adresy mailowe lub w innych sprawach, w których z nami się kontaktujesz.

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi jest komunikacja z użytkownikami strony tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podane w korespondencji dane są dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby odpowiedzieć na zapytanie.

Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Wszelką korespondencję w sprawie swoich danych osobowych możesz kierować na podane adresy mailowe. Decyzje wobec Twoich danych osobowych nie będą podejmowanie w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą poddawane profilowaniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij