projekt amazonka

Projekt amazonka to cykl spotkań z Amazonkami, wolontariuszkami oraz personelem oddziałów onkologicznych.

Spotkania te mają na celu szerzenie świadomości o roli peruk podczas procesu leczenia po zabiegach onkologicznych.
Współpracujemy z kilkudziesięcioma Klubami Amazonek w całej Polsce, organizując dla nich seminaria pod wspólnym tytułem "Jestem Kobietą".

Wspieramy Federację Amazonek podczas Spartakiady Amazonek. Mamy świadomość, że w momencie utraty włosów pacjentka ma często problem z samoakceptacją, co pogarsza warunki terapii podstawowej jednostki chorobowej. Właściwe podejście personelu medycznego na oddziałach szpitalnych, wolontariuszek oraz konsultantów w sklepach medycznych, umacnia u pacjenta przekonanie o przejściowości stanu chorobowego.

Nasze wspólne działania mają na celu wspieranie chorych kobiet w trakcie i po chemio/radioterapii. Problematyka spotkań jest różnorodna i cały nasz zespół dba o to, żeby każda uczestniczka projektu amazonka odnalazła coś dla siebie spośród szerokiego spektrum tematów.

na bieżąco

Szkolenie dla Klubu Amazonek w Kaliszu
01.02.2018

Nasz Dyrektor handlowy Ireneusz Harbuz miał ogromną przyjemność poprowadzić w Klubie Amazonek w Kaliszu wykład na temat: "Rola peruki w terapii po zabiegach onkologicznych". Uczestniczki szkolenia miały także możliwość pozyskać informacje na temat protez piersi, dzięki prowadzącym wykłady z firmy Pofam oraz Anita. W szkoleniu wzięło udział ponad 60 Pań - bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie!


30-lecie Stowarzyszenia "Amazonki Warszawa Centrum"
25.10.2017

Otrzymaliśmy zaproszenie na obchody 30-lecia Stowarzyszenia "Amazonki Warszawa Centrum". Jest to pierwszy Klub Amazonek który powstał w Polsce i który był prekursorem i wzorem dla innych powstających klubów. To dla naszej firmy ogromny zaszczyt i wielka radość móc brać udział w tak ważnym i prestiżowym wydarzeniu.


Kolejny jubileusz 25-lecia Klubu Amazonek
19.10.2017

Tym razem świętowały Panie z Białegostoku. Z tej okazji odbyła się konferencja oraz Panorama firm, podczas której Amazonki mogły zasięgnąć rad specjalistów z branży. Ogromnym zaszczytem jest dla nas możliwość uczestnictwa w tak pięknym wydarzeniu. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie!!!


25-lecie Klubu Amazonek z Wrocławia.
19.10.2017

W weekend 14-15.10 miał miejsce jubileusz 25-lecia Klubu Amazonek z Wrocławia. W uroczystości wzięło udział prawie 200 kobiet z całego województwa. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie!


Konferencja onkologiczna w Słupsku
19.10.2017

4 października odbyła się Konferencja Onkologiczna w Słupsku. W Wojewódzkim Szpitalu Onkologicznym mieliśmy okazję podyskutować o profilaktyce raka i o roli wyrobów medycznych w procesie leczenia. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania dla Pań z Działu Promocji Szpitala oraz dla wykładowców. Uczestnikom natomiast dziękujemy za obecność i zainteresowanie.


Szkolenie dla amazonek w Katowicach
27.09.2017

Szkolenie odbyło się w Katowickim Muzeum Śląskim. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę.


Mini konferencja dla Amazonek w Nowym Tomyślu.
30.06.2017

Na spotkaniu jeden z wykładów pt "Peruka jako element terapii po zabiegach onkologicznych" - poprowadził Ireneusz Harbuz. Dziękujemy paniom z okolicznych klubów Amazonek za wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy koleżankom z zaprzyjaźnionych firm za wspaniałą atmosferę oraz rzeczowe wykłady na temat protez piersi i bielizny ortopedycznej. Współpracować z Wami to sama przyjemność.


Pracowity początek maja
19.10.2017

Pierwszy tydzień maja był bardzo pracowity. Dyrektor Ireneusz Harbuz miał przyjemność poprowadzić szkolenia dla Amazonek w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Radomsku. Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy!!!


Spotkanie z gliwickim Klubem Amazonek
08.05.2017

8 maja we współpracy z Salonem Kosmetycznym Estetica Point oraz Anią Gabryelczyk Makijaż Permanentny mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z Gliwickim Klubem Amazonek. Na spotkaniu zostały zaprezentowane nasze najnowsze modele peruk. Uczestniczki spotkania mogły się dowiedzieć jak rozwiązać problemy skórne i poprawić sobie samopoczucie po leczeniu. W rodzinnej atmosferze przy domowym ciastku uczestniczki wysłuchały prelekcji jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja w czasie i po chorobie. Kolejnym ciekawym aspektem było pokazanie Paniom jak wygodnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny, który czyni kobiety bardziej pewne siebie w każdej życiowej sytuacji. Wszystkim uczestniczkom bardzo serdecznie dziękujemy za uwagę i zaangażowanie.


Szkolenie dla pacjentów onkologicznych
03.04.2017

Pod koniec marca mieliśmy przyjemność poprowadzić szkolenie dla pacjentów onkologicznych NU MED w Tomaszowie Mazowieckim. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Poznaj nas bliżej

NAH Sp. z o.o., ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice
KRS: 0000336039, NIP: 6312596098

Konto bankowe: PKO BP o/Katowice
61 1020 2498 0000 8002 0469 0634

Dział handlowy

tel. +48 32 270 70 12
fax +48 32 797 10 63

Szkolenia

tel. +48 500 060 420
 

Administratorem Twoich danych jest NAH sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Chemicznej 18. Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane na podane adresy mailowe lub w innych sprawach, w których z nami się kontaktujesz.

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi jest komunikacja z użytkownikami strony tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podane w korespondencji dane są dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby odpowiedzieć na zapytanie.

Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Wszelką korespondencję w sprawie swoich danych osobowych możesz kierować na podane adresy mailowe. Decyzje wobec Twoich danych osobowych nie będą podejmowanie w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą poddawane profilowaniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij